Recumbent CYBEX 770R
Recumbent CYBEX 770R
Recumbent_cybex_770r_detail2 Recumbent_cybex_770r_detail13 Recumbent_cybex_770r_detail4 Recumbent_cybex_770r_detail5
CharakteristikaKatalogy zbožíGaranceCviky
Tento výjimečný výrobek CYBEX je vhodný pro sportovní kluby a všechny typy profesionálních posiloven! Univerzální ergometr s podporou zad je vhodným doplňkem do posiloven určených pro komerční užití. Vyniká svou odolností a snadnou údržbou. 770R je konstruován pro jakékoliv prostředí a zatížení, svými rozměry je pak vhodný pro uživatele do 218 cm výšky a 181 kg váhy! Díky Hi-tech působivému a při tom úspornému vzhledu je vhodný pro velké kardiozóny v posilovnách, hotelech a health klubech.

Díky rozpětí zatížení 20W až 900W je rotoped s opěrou zad 770R vhodný jak pro začátečníky, tak pro profesionální vrcholové sportovce. K přesnému přenosu síly je velmi důležité napnutí řemene, proto je model 770C i 770R vybaven patentovaným samonapínacím systémem od firmy CYBEX. Recumbent je vybaven šlapkami používanými u horských kol, které vydrží maximální zatížení. Každý jeden drobný konstrukční prvek zaručuje tomuto kolu dlouhou životnost i při těžkém zatížení.

Každý člověk přistupuje ke svému tréninku trochu jinak, někdo chce přesně sledovat detaily a průběh cvičení, někdo by raději upřednostnil zábavu v podobně sledování filmu, nebo poslechu hudby. Jiný rád odpoutá svojí pozornost brouzdáním po internetu a čtením aktuálních zpráv. Díky monitoru s E3 rozlišením může každý sportovec využít svůj čas během cvičení jinak, monitor o velikosti 15,6 palce nabízí tři různá zobrazení ve vysokém rozlišení. spodní dotykový display pak umožňuje snadno ovládat a nastavit cvičení dle individuálních potřeb.


• Recumbent je vpředu vybaven pojezdovými kolečky, takže je možné ho pohodlně přemísťovat.
• Kvalitní a velmi široké pedály pojmou sportovní obuv jakékoliv velikosti.
• Sedadlo je konstruováno tak, aby ergonomicky odpovídalo stavbě páteře a zároveň šlo pohodlně přizpůsobit dle potřeb uživatele
Přístroj je kompatibilní s iPhony a iPady, které lze bez problémů připojit od dockovací stanice !
• Tři režimy jízdy (Bike Mode, Constant Power, Isokinetic) umožňují nastavit si program přímo na míru.
• Tlačítko rychlého startu QUCK START
• Uživatel si může vybrat z přednastavených programů - zatížení je automaticky nastavováno počítačem, dle vybraného programu. Velmi zajímavý je ISOKINETICKý mód jízdy - uživatel si v nastavení zadá RPM (kadenci šlapání) a počítač pak automaticky udržuje zadané RPM - tzn. že v případě, že uživatel začne šlapat rychleji - přidá počítač zatížení a naopak pokud uživatel začne šlapat pomaleji, zatížení ubere, aby byla dodržená předprogramovaná kadence šlapání.

3D prohlídka ARC TRAINER ZDE


BAREVNÉ VARIANTY KONSTRUKCÍ ZDE

Technická data
Displej znázorňuje tyto tréninkové hodnoty a umožňuje následující funkce:

Programy:
• Rychlý start v režimu Bike, nebo Constatn power
• Manuální režim se zadáním síly odporu a velikosti náklonu
• 4 programy na hubnutí
• 2 programy pro posílení svaltstva
• 4 cardio programy
• Program na hubnutí
• HRT
• Každý program má 21 úrovní zátěže


Display:
• Veliký přehledný display o rozměrech 20,3 x 38,1 cm s LED podsvícením + druhý dotykový 4,3 palcový display

• Vzdálenost
• Zátěž
• Spotřebované kalorie
• Spotřebované kalorie za hodinu
• METS - tento údaj se ve zobrazení na displeji střídá s tepovou frekvencí. METs je metabolický ekvivalent energie, kterou spotřebovává lidské tělo v klidu. Vše co je vyšší než jeden METs je pokládáno za námahu. MATs jsou propočítávány počítačem a jsou aktualizovány každých 1 – 1,2 sekundy.
• Rychlost a tepovou frekvenci na horním displeji
• Čas a rychlost ve spodním displeji
• Na spodní části displaye je zobrazen náklon a stupeň odporu

• Lze navolit některý z 10-ti druhů jazyků (English, French, German, Spanish, Japanese, Russian, Swedish, Danish, Dutch, Canadian English)
• EN 20957, CE směrnice pro nízké napětí, Třída SB

Délka: 165 cm
Šířka: 64 cm
Výška: 132 cm
Váha: 83 kg
Nosnost: 181 kg
Brzdný systém: indukce
Přepravní kolečka: Ano
Generátor - nepotřebuje el.proud: ano
Stupně zátěže: 20W - 900W
Nastavení výšky sedadla: ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Text 1: Tři režimy programů
Text 2: V každém režimu 9 programů
Text 3: V každém programu 21 úrovní zátěže

 

Základní informace

Cybex - rotopedy a recumbenty


Cybex rotopedy kombinují moderní design s výjimečnou spolehlivostí a mimořádnou využitelností. Přes moderní design až po skryté detaily – jako je např. samonapínací systém, nabízejí ergometry a recumbenty ty nejlepší uživatelské vlastnosti pro širokou škálu uživatelů. Konzole je navržena tak, aby měla jednoduše ovladatelné a dostupné centralizované ovládání.

Další informace

Cybex rotopedy a Cybex recumbenty (rotopedy s oporou zad) jsou v profesionálním fitness průmyslu unikátním zjevením. Na stejném rotopedu můžete jet závodně, jako na Tour de France, nebo můžete jet volnou jízdou, jako když jedete v městském parku. Stejně jako většina kardio trenažerů CYBEX, tak i rotopedy řady 770 jsou postaveny tak, aby přilákaly zákazníky do fitness centra a aby jejich použití bylo co nejjednodušší. Majitelé fitnesscenter dobře vědí, že kvalitní a dobře použitelné rotopedy uchovávají členskou základnu, pokud jsou lidé s výrobky spokojeni. Rotopedy CYBEX jsou oblíbená i osobními trenéry a rehabilitačními pracovníky. Jakmile jsou stanoveny cíle v tréninku, školený zaměstnanec má pak široký sortiment nástrojů, které má k dispozici jako pomoc při naplňování těchto individuálních cílů. Bezpečný a účinný – to je motto CYBEX v oblasti vývoje produktů.

CYBEX

CYBEXSpolečnost CYBEX byla založena v roce 1960. Sídlila v Ronkonkomě, ve státě New York a vyráběla isokinetické rehabilitační zařízení. Později se společnost CYBEX spojila se společností Lumex (distributor zdravotního materiálu) a pokračovala ve výrobě isokinetických rehabilitačních zařízení. V roce 1983 koupil CYBEX společnost Lumex Eagle Performance Systems (výrobce posilovacích strojů, se sídlem v Owatonna, Minnesota) a tím se firma CYBEX etablovala do skupiny výrobců posilovacích strojů pro sportovní kluby. Díky svým produktům, mezi které patří: ARC Total Body Trainer – revoluční crossový trenažér, řada posilovacích strojů EAGLE – Premier Line a v neposlední řadě velmi úspěšný běžecký pás typ LEGACY T751, se firma CYBEX řadí mezi nejúspěšnější výrobce v oblasti fitness produktů. CYBEX se nadále snaží přinášet inovativní produkty a nová řešení. Investuje do vývoje v oblasti biomechaniky, kde těží ze svých zkušeností z oblasti výroby rehabilitačních posilovacích strojů. Firma CYBEX nabízí ve svém sortimentu více jak 175 samostatných posilovacích stanovišť a má své distributory v 87 zemích po celém světě.
více >
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články