Recumbent CYBEX 625R
Recumbent CYBEX 625R
Recumbent_cybex_625r_detail5 Recumbent_cybex_625r_detail4 Recumbent_cybex_625r_detail3 Recumbent_cybex_625r_detail2
CharakteristikaKatalogy zbožíGaranceCviky
Rotoped s oporou zad od společnosti CYBEX je vhodný pro sportovní kluby a všechny typy profesionálních posiloven. Univerzální kolo pro komerční užití vyniká svou odolností a snadnou údržbou. Je konstruováno pro jakékoliv prostředí a zatížení. Vhodné pro uživatele do 218cm výšky a 181kg váhy! Díky Hi-tech působivému vzhledu vzhledu je vytvořeno pro velké kardiozóny v posilovnách, hotely a health kluby.

Díky rozpětí zatížení 20W až 900W je rotoped s opěrou zad 625R vhodný jak pro začátečníky, tak pro profesionální vrcholové sportovce. K přesnému přenosu síly je velmi důležité napnutí řemene, proto jsou modely vybaveny patentovaným samonapínacím systémem od firmy CYBEX. Kolo je vybaveno šlapkami používanými u horských kol, které vydrží to největší zatížení. Každý jeden drobný konstrukční prvek zaručuje tomuto kolu dlouhou životnost i při těžkém zatížení.

CYBEX nabízí možnost optimálně nastavit tréninkové programy dle průvodce, kterého načtete na jakémkoliv smartpohonu, či tabletu. Pomocí QR kódu načtete "rádce"určeného pro Váš cardio trenažér a poté zadáte Vaše cíle. Rádce Vám na jejich základě doporučí jak recumbent nastavit a zvolit vhodný tréninkový program, který nejlépe vyhovuje Vašim tréninkový požadavkům. Průběh tréninku pak kontrolujete na E3 View monitoru, který nabízí až tři režimy zobrazení. Navíc trénink můžete ukládat do Vašeho mobilního přístroje, díky čemuž si uchováváte při ruce průběžné tréninkové výsledky.

• Recumbent je vpředu vybaven pojezdovými kolečky, takže je možné ho pohodlně přemísťovat.
• Kvalitní a velmi široké pedály pojmou sportovní obuv jakékoliv velikosti.
• Sedadlo je konstruováno tak, aby ergonomicky odpovídalo stavbě páteře a zároveň šlo pohodlně přizpůsobit dle potřeb uživatele
Přístroj je kompatibilní s iPhony a iPady, které lze bez problémů připojit od dokovací stanice !
• Tři režimy jízdy (Bike Mode, Constant Power, Isokinetic) umožňují nastavit si program přímo na míru.
• Tlačítko rychlého startu QUCK START
• Uživatel si může vybrat z přednastavených programů - zatížení je automaticky nastavováno počítačem, dle vybraného programu. Velmi zajímavý je ISOKINETICKý mód jízdy - uživatel si v nastavení zadá RPM (kadenci šlapání) a počítač pak automaticky udržuje zadané RPM - tzn. že v případě, že uživatel začne šlapat rychleji - přidá počítač zatížení a naopak pokud uživatel začne šlapat pomaleji, zatížení ubere, aby byla dodržená předprogramovaná kadence šlapání.
BAREVNÉ VARIANTY KONSTRUKCÍ ZDE

Technická dataVideo
Displej znázorňuje tyto tréninkové hodnoty a umožňuje následující funkce:

Programy:
• Rychlý start v režimu Bike, nebo Constatn power
• Manuální režim se zadáním síly odporu a velikosti náklonu
• 4 programy na hubnutí
• 4 cardio programy
• Program na hubnutí
• Každý program má 21 úrovní zátěže


Display:
• Veliký přehledný dotykový display o rozměrech 20,3 x 38,1 cm s LED podsvícením

• Vzdálenost
• Zátěž
• Spotřebované kalorie
• Spotřebované kalorie za hodinu
• METS - tento údaj se ve zobrazení na displeji střídá s tepovou frekvencí. METs je metabolický ekvivalent energie, kterou spotřebovává lidské tělo v klidu. Vše co je vyšší než jeden METs je pokládáno za námahu. MATs jsou propočítávány počítačem a jsou aktualizovány každých 1 – 1,2 sekundy.
• Rychlost a tepovou frekvenci na horním displeji
• Čas a rychlost ve spodním displeji
• Na spodní části displaye je zobrazen náklon a stupeň odporu

• Lze navolit některý z 10-ti druhů jazyků (English, French, German, Spanish, Japanese, Russian, Swedish, Danish, Dutch, Canadian English)
• EN 20957, CE směrnice pro nízké napětí, Třída SB

Délka: 165 cm
Šířka: 64 cm
Výška: 135 cm
Váha: 83 kg
Nosnost: 182 kg
Brzdný systém: indukce
Přepravní kolečka: Ano
Generátor - nepotřebuje el.proud: ano
Stupně zátěže: 20W - 900W
Nastavení výšky sedadla: ano
Podélný posuv sedadla: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Text 1: Tři režimy programů
Text 2: V každém režimu 9 programů
Text 3: V každém programu 21 úrovní zátěže

 

Základní informace

Cybex - rotopedy a recumbenty


Cybex rotopedy kombinují moderní design s výjimečnou spolehlivostí a mimořádnou využitelností. Přes moderní design až po skryté detaily – jako je např. samonapínací systém, nabízejí ergometry a recumbenty ty nejlepší uživatelské vlastnosti pro širokou škálu uživatelů. Konzole je navržena tak, aby měla jednoduše ovladatelné a dostupné centralizované ovládání.

Další informace

Cybex rotopedy a Cybex recumbenty (rotopedy s oporou zad) jsou v profesionálním fitness průmyslu unikátním zjevením. Na stejném rotopedu můžete jet závodně, jako na Tour de France, nebo můžete jet volnou jízdou, jako když jedete v městském parku. Stejně jako většina kardio trenažerů CYBEX, tak i rotopedy řady 770 jsou postaveny tak, aby přilákaly zákazníky do fitness centra a aby jejich použití bylo co nejjednodušší. Majitelé fitnesscenter dobře vědí, že kvalitní a dobře použitelné rotopedy uchovávají členskou základnu, pokud jsou lidé s výrobky spokojeni. Rotopedy CYBEX jsou oblíbená i osobními trenéry a rehabilitačními pracovníky. Jakmile jsou stanoveny cíle v tréninku, školený zaměstnanec má pak široký sortiment nástrojů, které má k dispozici jako pomoc při naplňování těchto individuálních cílů. Bezpečný a účinný – to je motto CYBEX v oblasti vývoje produktů.

CYBEX

CYBEXSpolečnost CYBEX byla založena v roce 1960. Sídlila v Ronkonkomě, ve státě New York a vyráběla isokinetické rehabilitační zařízení. Později se společnost CYBEX spojila se společností Lumex (distributor zdravotního materiálu) a pokračovala ve výrobě isokinetických rehabilitačních zařízení. V roce 1983 koupil CYBEX společnost Lumex Eagle Performance Systems (výrobce posilovacích strojů, se sídlem v Owatonna, Minnesota) a tím se firma CYBEX etablovala do skupiny výrobců posilovacích strojů pro sportovní kluby. Díky svým produktům, mezi které patří: ARC Total Body Trainer – revoluční crossový trenažér, řada posilovacích strojů EAGLE – Premier Line a v neposlední řadě velmi úspěšný běžecký pás typ LEGACY T751, se firma CYBEX řadí mezi nejúspěšnější výrobce v oblasti fitness produktů. CYBEX se nadále snaží přinášet inovativní produkty a nová řešení. Investuje do vývoje v oblasti biomechaniky, kde těží ze svých zkušeností z oblasti výroby rehabilitačních posilovacích strojů. Firma CYBEX nabízí ve svém sortimentu více jak 175 samostatných posilovacích stanovišť a má své distributory v 87 zemích po celém světě.
více >
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články