SLEVA 40%
Činkový set REEBOK 8 kg
Činkový set REEBOK 8 kg
Cinkovy set REEBOK_3 Cinkovy set REEBOK
výrobce: JORDAN
kód zboží: REGF-40005
dodací lhůta: Ihned

 

cena bez DPH: 1 868 Kč / 73.45 €
cena s DPH: 2 260 Kč / 88.87 €
sleva 40%: 904 Kč / 35.55 €
akční cena: 1 356 Kč
53.32 €
ks

 

CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Činkový set obsahuje elegantní přenosný kufřík v bílé barvě pro dvě činky. REEBOK přichází s kreativním řešením pro trénink aerobiku a jiných dynamických cvičení. Činky mají nastavitelnou hmotnost v rozmezí 1-4 kg, díky čemuž můžete optimálněji volit závaží vzhledem k jednotlivým cvikům a vaší kondici. Tento činkový set nabízí elegantní designe laděný do světlých barev, pohodlný, neklouzavý úchop pro ruce pak zajišťuje bezpečný průběh cvičení

Činky můžeme obecně brát za základ posilovny, je to stěžejní prvek, který umožňuje procvičovat svaly komplexně v plném pohybovém rozsahu. Pro domácí cvičení i pro cvičení skupinová platí, že činky jsou základním doplňkem funkčního tréninku. Nebezpečí pro domácí cvičení často tkví v tom, že sportovec cvičí s jednou vahou všechna cvičení. Je to obrovská chyba - různé svaly používáme vzhledem k našim dispozicím, a zvyklostem jinak. Proto některé svaly potřebujeme procvičit s větší vahou a jiné s menším závažím tak, aby byly svaly posíleny ale nepřetěžovány.

Technická dataVideo
Dva různé systémy pro regulaci hmotnosti činky
Možnost nastavit hmotnost v rozmezí od 1 do 4 kg
Hmotnost: 0,25 kg, 0,5 kg a 1 kg
Zahrnuje pouzdro pro přenos

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 28 cm
Šířka: 10 cm
Váha: 8 kg
Průměr: 3 cm
Vnitřní rozteč pro uchopení: 10 mm

 

Základní informace

Studia


Produkty tvořící tuto sekci jsou ve fitness ty nejběžnější a často se s nimi setkáte i v domácích posilovnách. V komerčním využití se však tyto produkty často využívají pro skupinové lekce, rehabilitační centra a částečně také pro funkční trénink ve fitness centrech. V naší nabídce naleznete dvě největší značky – Jordan a Reebok, které nabízejí kompletní koncept vybavení studiovým zbožím. Dále zde můžete najít značky, které se specializují pouze na některé druhy studiového vybavení. Mezi ně patří například. Arsenal, Adidas, Powerblock a Trendy.
Jaké všechny výrobky vlastně do této skupiny patří?
Je to těžká otázka, protože skupiny se velmi často prolínají a některé produkty lze vložit do více skupin, ale typickými produkty pro studia jsou: aerobik činky, stupínky a tyče, dále balanční desky (BOSU), expandéry, podložky, gymnastické míče, medicinbaly, švihadla a pomůcky na posilování břicha (kolečka a podložky). V mnoha fitness centrech se nacházejí koutky pro skupinové posilování břicha. Především v jarním a letním období jsou velmi často zaplněné. Můžeme také zmínit závěsné posilovací systémy v čele s TRX. Všechny tyto produkty musíte někam uložit, takže mnoho výše zmíněných produktů má své speciální stojany. Dále bychom do této podskupiny mohli zařadit i boxovací vybavení a trampolíny. Zcela vlastní oddíl má i jóga a pilates, které slouží spíše k uvolnění, relaxaci a protažení.
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

TOP PRODUKT LEDEN 2018!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články